Přihlášení
jméno:
heslo:


zapomenuté údaje

Úvodní stránka
Výzkum konkurenceCoral - běžné účtyCoral - uvěryVaran - spořeníbanky, pojišťovny, ...

Hlasujte o nejlepší produkt a nejlepší pobočku finanční instituce na Finparádě.cz

7.10.2015  |  Zdeněk Bubák, Michal Mošnička


Pan ScottPomalu se blíží konec roku 2015, i když do něj zbývají ještě necelé tři měsíce. Stejně tak je na dohled uzavření výsledků soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku. Do výsledků se promítnou umístění jednotlivých produktů během celého roku v žebříčcích na Finparádě.cz. Výsledky za celý rok 2015 pak budou vyhlášeny koncem ledna 2016. Součástí soutěže jsou i dvě ceny veřejnosti, a to Scottův produkt a Scottova pobočka. O těchto cenách tak můžete rozhodnout i vy a do konce roku hlasovat pro vybraný produkt nebo pobočku.

V rámci soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku jsou vyhlašovány tři nejlepší produkty v každé z následujících finančních kategorií: Spořicí účty, Bankovní účty, Spotřebitelské půjčky, Hypotéky a Investiční životní pojištění. Letos do hodnocených produktů přibudou i Podílové fondy. Pořadí ve výsledkové listině určují odborníci firmy Scott & Rose, kteří produkty sledují po celý rok a pravidelně měří jejich parametry. 

Více se o metodice hodnocení dočtete zde.

Scottův produkt, Scottova pobočka - ceny veřejnostiSoučástí soutěže budou i letos, a to potřetí v pořadí, i dvě ceny veřejnosti: Scottův produkt a Scottova pobočka. Je to čtenářsky nejoblíbenější produkt a pobočka finanční instituce na portálu Finparáda.cz.

reklama

Equa běžný účet - 0 Kč za výběr ze všech bankomatů v ČRvíce
Malý Tarif - bez absurdních poplatkůvíce
Převeďte si k nám hypotéku. Možnost částečného splacení kdykoliv.více

mPůjčka Plus - Garance nejlevnější půjčkyvíce

eKonto SMART - běžné bankovní služby zdarma pro aktivní uživatelevíce


Jejich oblíbenost je dána celoročním hodnocením produktu či pobočky v našich srovnáních, kde je možné každému produktu nebo pobočce ve výsledné tabulce přiřadit smajlíka v pěti různých variantách. Hodnocení tedy může být jak pozitivní, tak negativní. I negativní výsledky se promítají do celkového výsledku.

Opakované hodnocení stejným uživatelem během stanovené doby není technicky možné. Produkt nebo pobočka s nejlepším poměrem počtu hodnocení a průměrné známky vycházející z pětistupňové škály pak získává cenu veřejnosti. Vyhlášen je jen jeden nejlepší produkt, a to bez ohledu na kategorii, a jedna pobočka, bez ohledu na typ instituce (může jít o banku, pojišťovnu apod.).

Kde hodnotit produkty?K jednotlivým produktům podle typu se dostanete například zde: osobní účty, spořicí účty, spotřební úvěry a hypotéky. Vybraný produkt pak hodnotíte ve sloupci „Hodnocení uživatelů“

Jak hlasovat pro vaši oblíbenou pobočku?Hlasování pro pobočku lze realizovat přes sloupec „Pobočky" v přehledech a kalkulačkách nebo pod poslední volbou v hlavním menu Finparády.cz (Banky ...) v rámci jednotlivých podzáložek (banky, stavební spořitelny, pojišťovny, záložny apod.). Takto je možné zhodnotit Vámi vybranou pobočku podobně jako u produktů, tj. ve sloupci „Hodnocení uživatelů“.

Pro doposud vedoucí produkty a pobočky můžete hlasovat i v anketěVybrali jsme pro vás doposud nejlépe hodnocené produkty, které současně mají za první 3 čtvrtletí roku 2015 i největší počet hlasů. Pokud se shodnete s majoritou doposud hlasujících návštěvníků portálu Finparáda.cz, můžete uvedené produkty vyhodnotit těmi „nejlepšími známkami“. Pokud s danými produkty naopak nemáte dobré zkušenosti, můžete je naopak hodnotit negativně, a to horší známkou.

Stejně se můžete postavit k hodnocení doposud nejlépe si vedoucích poboček.

V případě, že produkt nebo pobočku, které chcete hodnotit právě vy, v anketě nenajdete, běžte si je najít na Finparádu,cz (popis hodnocení je uveden výše) a ohodnoťte je zde.

Hlasy z ankety v tomto článku budou pro účely vyhodnocení Scottova produktu a Scottovy pobočky připočteny k běžným hlasům.

Vedoucí produkty (1. - 3.Q 2015) v soutěži Scottův produkt - zhodnoťte je i vy


Anketa - Scottův produkt roku 2015Air Bank - Běžný účet Malý tarif

1 - výborný (71 %)
2 - chvalitebný (12 %)
3 - dobrý (4 %)
4 - dostatečný (4 %)
5 - nedostatečný (8 %)
Sberbank - FÉR půjčka

1 - výborný (54 %)
2 - chvalitebný (15 %)
3 - dobrý (4 %)
4 - dostatečný (4 %)
5 - nedostatečný (23 %)

Vedoucí pobočky (1. - 3.Q 2015) v soutěži Scottův produkt - zhodnoťte je i vy
všechny příspěvky
Dále v rubrice

Známe nejlepší Finanční produkty roku 2018 vyhlašované portálem Finparáda.cz

Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2018 Specializovaný finanční portál Finparáda.cz vyhlásil výsledky 8. ročníku soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, ve kterých najdete to nejlepší z nabídky bank, družstevních záložen...

Společnost Scott & Rose děkuje za spolupráci v roce 2018, přeje příjemné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v roce 2019

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019. Na snímku pan Scott. Děkujeme vám, finančním specialistům, za využívání portálu MBpoint. Naše společnost se bude i v roce 2019 dále snažit, abychom vám pomohli ve vaší práci s daty a informacemi, s analýzou a konkurenčním srovnáním finančních...

Nejlepší finanční produkty roku 2017 podle Finparády.cz

Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2017 Finparáda.cz vyhlašuje výsledky 7. ročníku soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, které odrážejí nabídku bank, družstevních záložen, poskytovatelů mikropůjček, pojišťoven, penzijních...

Nabídka srovnání mobilního bankovnictví včetně přehledu novinek

Nabízíme rozsáhlé srovnání parametrů mobilního bankovnictví na ČR trhu, včetně novinek. U všech bank máme vedené účty, další produkty a založené mobilní bankovnictví...

všechny příspěvky v rubrice


 


  money & business point   

 Domů   Tisk   Nápověda   Kontakt

Provozuje Scott & Rose   www.mbpoint.sk